Přípravné kurzy k talentovým zkouškám

Viridian za více než 27 let svého trvání úspěšně připravil velkou řadu mladých lidí na talentové zkoušky na vysoké i střední školy uměleckého směru, dnes jsou z nich renomovaní malíři, ilustrátoři, architekti, zahradní architekti, módní návrháři, restaurátoři, designéři, sochaři, šperkaři, učitelé výtvarné výchovy a kunsthistorici.

Viridian má spoustu absolventů ze všech koutů světa, protože výuka zde probíhá už tradičně také v anglickém jazyce. Absolventi mají skvělé renomé u nás i v zahraničí – Viridian jim dal základ k další úspěšné kariéře.

Vyberte si v rozvrhu den a čas, kdy můžete na přípravu k talentovým zkouškám do ateliéru docházet a napište nám na email  info@viridian.cz, zda je ve vámi vybraném termínu místo. Pokud se místo v ateliéru uvolní, budeme vám ho rezervovat.

CENA: 535 Kč za jednu lekci. Lekce trvá 2,5 hodiny (150 minut), pokud se domluvíte s vyučujícím lektorem na delším setrvání v ateliéru, můžete si ke klasické lekci připlatit ateliérové hodiny.

Informace o slevách naleznete na tomto odkazu:  CENY LEKCÍ A SLEVY.

Napište nám na info@viridian.cz, na jakou školu se budete hlásit a kdy vás talentové zkoušky čekají, ozveme se vám s nabídkou aktuálních  možností přípravy v našem ateliéru.

Ateliéru Viridian je příprava k talentovým zkouškám možná jak na lekcích soukromých (zde je ale nutné se hlásit včas, soukromé lekce bývají obsazeny nadlouho dopředu), tak i v rámci probíhajících kolektivních kurzů.

V případě volby "Jiný kurz nebo lekce" napište název kurzu nebo lekce.
Zadejte počet lekcí, který chcete objednat. Informace o cenách a množstevních slevách naleznete v ceníku.
* V případě volby "jiný kurz" či "jednotlivé lekce", napište prosím konkrétní termín (datum, čas) lekce, kterou chcete navštívit.