Přípravné kurzy k talentovým zkouškám

Napište nám na info@viridian.cz, na jakou školu se budete hlásit a kdy vás talentové zkoušky čekají, ozveme se vám s nabídkou aktuálních  možností přípravy v našem ateliéru.

Viridian za více než 26 let svého trvání úspěšně připravil velkou řadu mladých lidí na talentové zkoušky na vysoké i střední školy uměleckého směru, dnes jsou z nich renomovaní malíři, ilustrátoři, architekti, zahradní architekti, módní návrháři, sochaři, šperkaři, učitelé výtvarné výchovy a kunsthistorici.

Viridian má spoustu absolventů ze všech koutů světa, protože výuka zde probíhá už tradičně také v anglickém jazyce. Absolventi mají skvělé renomé u nás i v zahraničí – Viridian jim dal základ k další úspěšné kariéře.

V Ateliéru Viridian je příprava k talentovým zkouškám možná jak na lekcích soukromých (zde je ale nutné se hlásit včas, soukromé lekce bývají obsazeny nadlouho dopředu), tak i v rámci probíhajících kolektivních kurzů.

V případě volby „Jiný kurz nebo lekce“ napište název kurzu nebo lekce.
Zadejte počet lekcí, který chcete objednat. Informace o cenách a množstevních slevách naleznete v ceníku.
* V případě volby „jiný kurz“ či „jednotlivé lekce“, napište prosím konkrétní termín (datum, čas) lekce, kterou chcete navštívit.