DÁRKOVÉ POUKAZY

Pozor! Zápis do celoročních kurzů na školní rok 2024/2025 právě začíná! Celoroční kurz můžete věnovat jako krásný dárek. Pro více informací klikněte zde: AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

Dárkovým poukazem na lekce ve Viridianu darujete mnohem více, než jen výuku kresby a malby. Vámi obdarovaní se díky vám stanou součástí skvělé party, která nejen s láskou a nadšením tvoří, ale také pomáhá – dětem, zvířatům, stromům a přírodě vůbec. Pobyt ve Viridianu se tak pro ně stane fantastickým relaxem na dlouhou dobu.

 

Napište nám na info@viridian.cz, jakou máte představu o dárkovém poukazu, my vám maximálně vyjdeme vstříc. 

Naše elektronické dárkové poukazy nemusíte pro vaše obdarované tisknout, dokonce ani oni nemusí mít dárkový poukaz vytištěn, když budou chtít přijít na vámi darovaný kurz.
Stačí, když dárkový poukaz pošlete obdarované(mu) elektronicky. Až se obdarovaný/á bude chtít na lekci přihlásit, napíše jen na info@viridian.cz evidenční číslo poukazu, a my si jeho účast na kurzu zaevidujeme.
Jak už jsme psali výše, vše může proběhnout pouze v elektronické podobě, není potřeba dárkový poukaz odevzdávat fyzicky.
Takto se naše dárkové poukazy stávají velmi elegantním a rychlým dárkem pro kohokoliv z vašich blízkých.
Navíc – když nám aspoň pět dnů dopředu napíšete, co chcete mít na poukazu napsáno, můžeme vám grátis vytvořit poukaz na míru, třeba se jménem obdarovaného, věnováním a podobně…
 Můžete zakoupit libovolný počet lekcí, soukromých lekcí, workshopů, ateliérových hodin, nebo si zvolit částku, kterou chcete obdarovanému darovat.

Informace o cenách a informace o bankovním spojení naleznete v Ceníku

Podmínky pro uplatnění dárkových poukazů naleznete níže.

Zde je malá ukázka, jak mohou poukazy vypadat:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ABYCHOM POMOHLI ŠETŘIT ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ, NECHALI JSME VYTISKNOUT PLASTOVÉ KARTIČKY JAKO DÁRKOVÉ POUKAZY, JSOU OPAKOVANĚ POUŽITELNÉ A TAK ŠETŘÍ PŘÍRODU.

 

Ještě jedna skvělá zpráva:

Za pomoc při sázení stromů, pořádaném Ateliérem Viridian, vám darujeme jednu lekci kresby a malby podle vašeho výběru! Na každé naší akci obdrží účastníci Dárkový certifikát na lekci kresby stromů, který můžete využít vy sami nebo darovat.

Pokud adoptujete psa z útulku a přinesete o tom potvrzení, dostanete Dárkový certifikát na dvě lekce kresby a malby v Ateliéru Viridian dle vlastního výběru!

 

 

PODMÍNKY PRO UPLATNĚNÍ DÁRKOVÝCH POUKAZŮ:

  1. Dárkový poukaz vydává společnost VIRIDIAN ART, s.r.o.,

IČ: 26789531

se sídlem Hrnčířská 262/20, 748 01 Hlučín

2. Tištěné i online poukazy lze uplatnit v ateliérech Viridianu v Hlučíně (na ulici Hrnčířská 262/20) i v Ostravě (na ulici Velichova 422/5), je potřeba se předem elektronicky domluvit na termínu na info@viridian.cz, pokud není poukaz přímo směrován na konkrétní termín (například u workshopů).

3. Dárkový poukaz je přenosný na třetí osobu.

4. Poukaz se uplatňuje využitím jednorázového evidenčního čísla v případě, že uplatňujete poukaz elektronicky, nebo fyzickým předáním přímo v ateliéru. Při příchodu do ateliéru potvrdíte vyčerpání dárkového poukazu s daným evidenčním číslem svým podpisem v docházkovém listu.

5. Poukaz je možné uplatnit pouze v Ateliéru Viridian. Je možné  uplatnění poukazu rozložit.  Pokud bude hodnota zakoupených lekcí nižší, než je hodnota poukazu, rozdíl se nevrací, ale zůstává jako kredit pro nákup dalších lekcí nebo ateliérových hodin. Pokud bude hodnota kurzů (lekcí, ateliérových hodin) vyšší než hodnota poukazu, je nutné rozdíl doplatit.

6. V případě ztráty nemůže být poukaz nijak nahrazen, účtenku o jeho nákupu nelze coby náhradu akceptovat.

7. Dárkový poukaz může uplatnit pouze ten, kdo jej uplatní jako první.

8. Dárkový poukaz nelze vrátit oproti penězům.

9. Hodnota dárkového poukazu není úročena.

10. Platnost dárkového poukazu, pokud není uvedeno jinak, je maximálně 15 měsíců od jeho zakoupení, uplynutím této doby právo na uplatnění poukazu zaniká. Platnost dárkových poukazů nelze prodloužit.

12. Evidenční číslo poukazu je nutné ochránit, jeho použitím v ateliéru přestává poukaz platit. Za ztracené či zcizené evidenční čísla  dárkových poukazů nenese společnost VIRIDIAN ART, s.r.o.  zodpovědnost.