DÁRKOVÉ CERTIFIKÁTY

KURZY KRESBY A MALBY JAKO ORIGINÁLNÍ DÁREK

Tím, že darujete kurz, pořádaný Ateliérem Viridian, darujete nejen KVALITNÍ VÝUKU, nádherné ZÁŽITKY, ale i  PARTU a nový SMYSL ŽIVOTA. Vytrhnete ze samoty své rodiče nebo prarodiče na důchodě, ODPOUTÁTE SVÉHO POTOMKA OD MOBILU, TABLETU I POČÍTAČE a věnujete mu SMYSLUPLNOU NÁPLŇ VOLNÉHO ČASU.  Dáte svému partnerovi koníčka, který ho bude bavit a naplňovat, čímž se zlepší i váš vztah. Obdarovaný tak dostane několik darů najednou a navíc si ještě nakreslí a namaluje spoustu krásných obrázků, které pak s Ateliérem Viridian může vystavovat.

Pokud si kurz  zakoupíte jako dárek pro své blízké, je k vámi zakoupeným lekcím připočtena i nultá lekce zdarma v délce 2,5 hodiny!

Lidé, kteří dostali jako dárek kurz Ateliéru Viridian, zůstávají v ateliéru i v dalších letech a svorně říkají, že to byl ten nejhezčí dárek, jaký kdy dostali.

Pro své blízké můžete zakoupit dlouhodobý kurz nebo i jednotlivé lekce, s výběrem vám rádi pomůžeme.

Dárkové certifikáty mohou mít různou podobu, od jednoduchých v obálce až po plátno s paletou. Stačí jen zavolat a domluvit se, rádi vám vyjdeme vstříc.

Dokonce máte možnost darovat svou lekci, na kterou se nemůžete dostavit!

Jak získat dárkový poukaz?

Jak můžete proměnit svou lekci v originální dárek? Své zakoupené lekce, na které se nemůžete dostavit, můžete darovat ve formě Dárkového certifikátu nebo vstupenky. Pokud nás o to požádáte včas, můžeme vám místo lekcí, na které se nebudete moci dostavit, vystavit Dárkový certifikát nebo vstupenku. Takto lze samozřejmě využít jen lekce, ze kterých se odhlásíte s předstihem, a to písemně na e-mail info@viridian.cz minimálně 10 dnů předem. Nelze zpětně darovat lekce, které už proběhly. Tedy lekce, na kterých jste nebyli, ale neodhlásili jste se včas.

Z lekcí se odhlašujte předem písemně na info@viridian.cz! Pokud váš E-mail s odhlášením z lekce přijde 10 a více dnů před započetím lekce, ze které se odhlašujete, můžete si lekci vyměnit za dárkový poukaz na lekci.

Výtvarný kurz Ateliéru Viridian může být také skvělým vánočním dárkem, dárkem k výročí, k narozeninám, za maturitu a podobně.

Připravíme vám dárkové certifikáty v originální podobě – stačí se včas domluvit.

Ještě jedna skvělá zpráva:

Za pomoc při sázení stromů, pořádaném Ateliérem Viridian, vám darujeme jednu lekci kresby a malby podle vašeho výběru! Na každé naší akci obdrží účastníci Dárkový certifikát na lekci kresby stromů, který můžete využít vy sami nebo darovat.

Pokud adoptujete psa z útulku a přinesete o tom potvrzení, dostanete Dárkový certifikát na dvě lekce kresby a malby v Ateliéru Viridian dle vlastního výběru!