Kurz základů malby – modelace černou a bílou temperou

Pokud s malbou teprve začínáte, nebo jste dlouho nemalovali, je pro vás tato lekce velmi přínosná, protože si můžete vyzkoušet práci se štětci a postupně nacházet svůj malířský rukopis.

Právě malba pouze omezeným počtem barev, tentokrát pouze černou a bílou temperou, vám umožní plně se soustředit na vlastní styl malby.

Dozvíte se, jak namíchat a jak používat jednotlivé valéry, aniž byste si zašpinili barvy na paletě. Naučíte se modelovat zjednodušujícími tahy štětce.

Jako model si vyberete některou z našich bílých sošek, na kterých si vysvětlíme základy stínování.  Vyzkoušíte si malbu různými typy štětců a špachtlí a dozvíte se, na jakou techniku je který štětec nejvhodnější.

Po této lekci se už můžete bez obav pustit do barevného malování.

Modelace černou a bílou temperou- ukázka prací

KDY se můžete na lekci přihlásit? Pokud se vám nepodařilo získat místo v kurzu v době, kdy je tato lekce na programu, napište nám na info@viridian.cz, tato lekce se dá totiž absolvovat kdykoliv během roku, pokud je v ateliéru volné místo. Máte možnost vybrat si ateliér v Hlučíně nebo v Ostravě.

CENA za tuto 1 klasickou lekci závisí na celkovém počtu lekcí, které máte předplaceny, pokud si ji kupujete jako samostatnu lekci, je její cena 535 Kč. Lekce trvá 2,5 hodiny (150 minut), pokud se domluvíte s vyučujícím lektorem na delším setrvání v ateliéru, můžete si ke klasické lekci připlatit ateliérové hodiny.

Informace o všech cenách, slevách, náhradách lekcí a podobně naleznete také na tomto odkazu:  CENY LEKCÍ A SLEVY.
Také si tuto lekci můžete vybrat  jako soukromou lekci nebo rodinnou či teambuildingovou lekci. 
Přihláška
V případě volby "Jiný kurz nebo lekce" napište název kurzu nebo lekce.
Zadejte počet lekcí, který chcete objednat. Informace o cenách a množstevních slevách naleznete v ceníku.
* V případě volby "jiný kurz" či "jednotlivé lekce", napište prosím konkrétní termín (datum, čas) lekce, kterou chcete navštívit.