Kurz základů malby – modelace černou a bílou temperou

Pokud s malbou teprve začínáte, nebo jste dlouho nemalovali, je pro vás tato lekce velmi přínosná, protože si můžete vyzkoušet práci se štětci a postupně nacházet svůj malířský rukopis.

Právě malba pouze omezeným počtem barev, tentokrát pouze černou a bílou temperou, vám umožní plně se soustředit na vlastní styl malby.

 

Dozvíte se, jak namíchat a jak používat jednotlivé valéry, aniž byste si zašpinili barvy na paletě. Naučíte se modelovat zjednodušujícími tahy štětce.

Jako model si vyberete některou z našich bílých sošek, na kterých si vysvětlíme základy stínování.  Vyzkoušíte si malbu různými typy štětců a špachtlí a dozvíte se, na jakou techniku je který štětec nejvhodnější.

Po této lekci se už můžete bez obav pustit do barevného malování.

Modelace černou a bílou temperou- ukázka prací

KDY se také můžete na lekci přihlásit? Pokud se vám nepodařilo získat místo v kurzu v době, kdy je tato lekce na programu, napište nám na info@viridian.cz, tato lekce se dá totiž absolvovat kdykoliv během roku, pokud je v ateliéru volné místo. Máte možnost vybrat si ateliér v Hlučíně nebo v Ostravě.

CENA: 535 Kč. Lekce trvá 2,5 hodiny (150 minut), pokud se domluvíte s vyučujícím lektorem na delším setrvání v ateliéru, můžete si ke klasické lekci připlatit ateliérové hodiny.

Informace o  slevách, náhradách lekcí a podobně naleznete také na tomto odkazu:  CENY LEKCÍ A SLEVY.

Také si tuto lekci můžete vybrat  jako soukromou lekci nebo rodinnou či teambuildingovou lekci. 

Přihláška
V případě volby "Jiný kurz nebo lekce" napište název kurzu nebo lekce.
Zadejte počet lekcí, který chcete objednat. Informace o cenách a množstevních slevách naleznete v ceníku.
* V případě volby "jiný kurz" či "jednotlivé lekce", napište prosím konkrétní termín (datum, čas) lekce, kterou chcete navštívit.