Kurz malování olejovým pastelem

 

Wax akvarel a olejový pastel. Nemáte je rádi? Určitě si je zamilujete, když budete vědět, jak je používat. To je častý problém lidí, kteří třeba dostanou darem výtvarný materiál, aniž by věděli, jak s ním zacházet. Tak se stává, že zrovna olejový pastel upadá v nemilost, protože zdánlivě nejde roztírat a vůbec – práce s ním je tolik odlišná, než s jinými technikami.

Až zjistíte, jak olejový pastel používat, určitě si ho oblíbíte. Jako bonus si budete moci vyzkoušet i velmi zajímavý WAX AKVAREL, který si oblíbili jak akvarelisté, tak i ostatní malíři.

V ateliéru používáme olejové pastely mistrovské kvality, které mají garantovánu světlostálost.

Pro práci můžete používat předlohu (obrázek nebo fotografii), nebo malovat podle trojrozměrného modelu.

Olejový pastel je vhodný také pro všechny, kdo touží malovat obrazy, které vypadají jako olejomalba, ale z různých důvodů (například zdravotních), se olejomalbě nemohou věnovat. Obrazy malované mistrovskými olejovými pastely jsou totiž od olejomalby na první pohled k nerozeznání.

 

 Zapůjčení veškerých potřebných pomůcek a papíry v ceně kurzu!

CENA za tento kurz závisí na celkovém počtu lekcí, které máte předplaceny, pokud si kurz kupujete jako samostatný kurz, je jeho cena 1070 Kč (= 214 Kč/hodinu). Kurz se skládá ze dvou lekcí, každá lekce trvá 2,5 hodiny (150 minut), pokud se domluvíte s vyučujícím lektorem na delším setrvání v ateliéru, můžete si ke klasické lekci připlatit ateliérové hodiny.

 

 

Informace o všech cenách, slevách, náhradách lekcí a podobně naleznete také na tomto odkazu:  CENY LEKCÍ A SLEVY.
Také si tuto lekci můžete vybrat  jako soukromou lekci nebo rodinnou či teambuildingovou lekci. Vše vám vysvětlíme přímo v ateliéru nebo na telefonním čísle 608777107.

 

V případě volby "Jiný kurz nebo lekce" napište název kurzu nebo lekce.
Zadejte počet lekcí, který chcete objednat. Informace o cenách a množstevních slevách naleznete v ceníku.
* V případě volby "jiný kurz" či "jednotlivé lekce", napište prosím konkrétní termín (datum, čas) lekce, kterou chcete navštívit.