Kurz malování olejovým pastelem

 

Wax akvarel a olejový pastel

Olejový pastel je vhodný pro všechny, kdo touží malovat obrazy, které vypadají jako olejomalba, ale z různých důvodů (například zdravotních), se olejomalbě nemohou věnovat, je tato technika zcela ideální. Obrazy malované mistrovskými olejovými pastely jsou totiž od olejomalby na první pohled k nerozeznání.

 

Určitě si je zamilujete, když budete vědět, jak je používat.  Olejový pastel často upadá v nemilost, protože zdánlivě nejde roztírat a vůbec – práce s ním je tolik odlišná, než s jinými technikami.

Až zjistíte, jak olejový pastel používat, určitě si ho oblíbíte. Jako bonus si budete moci vyzkoušet i velmi zajímavý WAX AKVAREL, který si oblíbili jak akvarelisté, tak i ostatní malíři.

V ateliéru používáme olejové pastely mistrovské kvality, které mají garantovánu světlostálost.

Pro práci můžete používat předlohu (obrázek nebo fotografii), nebo malovat podle trojrozměrného modelu.

 Zapůjčení veškerých potřebných pomůcek a papíry v ceně kurzu!

Pokud se rozhodnete věnovat technice olejového pastelu delší dobu, můžete si zvolit pravidelnou i nepravidelnou docházku.

Můžete se přihlásit na klasické lekce  – klasická lekce trvá 2,5 hodiny (150 minut), můžete si ale  také rezervovat různě dlouhou dobu pobytu v ateliéru= přihlásit se na tzv.  ateliérové hodiny.

Dobu, kdy je ateliér otevřen,  naleznete v  ROZVRHU.

CENA: 535 Kč. Lekce trvá 2,5 hodiny (150 minut), pokud se domluvíte s vyučujícím lektorem na delším setrvání v ateliéru, můžete si ke klasické lekci připlatit ateliérové hodiny.

Informace o slevách, náhradách lekcí a podobně naleznete také na tomto odkazu:  CENY LEKCÍ A SLEVY.

Také si tuto lekci můžete vybrat  jako soukromou lekci nebo rodinnou či teambuildingovou lekci. Vše vám vysvětlíme přímo v ateliéru nebo na telefonním čísle 608777107.

KDY se také můžete na kurz přihlásit? V podstatě kdykoliv během roku, pokud je v ateliéru volné místo. Máte možnost vybrat si ateliér v Hlučíně nebo v Ostravě.

Stačí napsat na info@viridian.cz nebo zavolat na 608 777 107, společně najdeme čas, který vám bude nejlépe vyhovovat. Napište nám, o kolik lekcí nebo ateliérových hodin máte zájem, vypočteme vám cenu.

 

V případě volby "Jiný kurz nebo lekce" napište název kurzu nebo lekce.
Zadejte počet lekcí, který chcete objednat. Informace o cenách a množstevních slevách naleznete v ceníku.
* V případě volby "jiný kurz" či "jednotlivé lekce", napište prosím konkrétní termín (datum, čas) lekce, kterou chcete navštívit.