Kurz malování olejovým pastelem

 

 

 


Olejový pastel je vhodný pro všechny, kdo touží malovat obrazy, které vypadají jako olejomalba, ale z různých důvodů (například zdravotních), se olejomalbě nemohou věnovat, je tato technika zcela ideální. Obrazy malované mistrovskými olejovými pastely jsou totiž od olejomalby na první pohled k nerozeznání.

 

Určitě si je zamilujete, když budete vědět, jak je používat.  Olejový pastel často upadá v nemilost, protože zdánlivě nejde roztírat a vůbec – práce s ním je tolik odlišná, než s jinými technikami.

Až zjistíte, jak olejový pastel používat, určitě si ho oblíbíte. Jako bonus si budete moci vyzkoušet i velmi zajímavý WAX AKVAREL, který si oblíbili jak akvarelisté, tak i ostatní malíři.

V ateliéru používáme olejové pastely mistrovské kvality, které mají garantovánu světlostálost.

Pro práci můžete používat předlohu (obrázek nebo fotografii), nebo malovat podle trojrozměrného modelu.

 Zapůjčení veškerých potřebných pomůcek a papíry v ceně kurzu!

Pokud se rozhodnete věnovat technice olejového pastelu delší dobu, můžete si zvolit pravidelnou i nepravidelnou docházku. Napište nám na email info@viridian.cz, najdeme vám termín.

Informace o slevách, náhradách lekcí a podobně naleznete také na tomto odkazu:  CENY LEKCÍ A SLEVY.

Také si tuto lekci můžete vybrat  jako soukromou lekci nebo rodinnou či teambuildingovou lekci. Vše vám vysvětlíme přímo v ateliéru nebo na telefonním čísle 608777107.

 

V případě volby "Jiný kurz nebo lekce" napište název kurzu nebo lekce.
Zadejte počet lekcí, který chcete objednat. Informace o cenách a množstevních slevách naleznete v ceníku.
* V případě volby "jiný kurz" či "jednotlivé lekce", napište prosím konkrétní termín (datum, čas) lekce, kterou chcete navštívit.