KURZ MALOVÁNÍ AKRYLEM

Pokud vám nevyhovuje termín workshopu nebo specializovaného kurzu, napište nám na info@viridian.cz, o kolik lekcí nebo ateliérových hodin máte zájem, nabídneme vám další možné termíny nástupu do ateliéru. 

 

Rádi vás naučíme, jak dostat akryl pod kontrolu a mít z něj radost. Akryl dokáže imitovat téměř všechny barevné techniky, dokonce i olejomalbu, jen musíte vědět, jak na to.

V ateliéru poradíme nejen začínajícím malířům, ale i všem, kdo už s akrylovými barvami mají zkušenost, ale stále ještě nejsou spokojeni se svými výsledky. Postupně si krok za krokem projdeme malbu akrylovými barvami tak, abyste si vyzkoušeli možnosti, které nám malba akrylem skýtá.

Můžete si zvolit pravidelnou i nepravidelnou docházku.

Cena od 176 Kč za hodinu (60 minut).

Místo konání: Ostrava – Kunčičky i Hlučín, dobu, kdy je ateliér otevřen,  naleznete v rozvrhu hodin

Napište nám na info@viridian.cz, o kolik lekcí nebo ateliérových hodin máte zájem, vypočteme vám cenu.

 

Co se v kurzu naučíte:

Ve Viridianu vás naučíme  používat různá média do akrylových barev a vyzkoušíte si v praxi, jak fungují. Zjistíte, které přípravky pro malbu akrylem vám pomohou překonat počáteční nesnáze. Odměnou vám budou vlastnoručně namalované obrázky, které budou k nerozeznání od olejomalby.

Akrylové barvy jsou velice tvárný a pohodlný malířský materiál. Nejkvalitnější akrylové barvy dovedou opticky téměř nahradit olejomalbu. Navíc je lze využít jak pro lazurní, tak i pro pastózní malbu

  V ateliéru se dozvíte, jak s akrylovými barvami pracovat, abyste dosáhli co největšího barevného a prostorového účinku barev. Dozvíte se, jak velká kouzla dokáže vytvořit imprimitura, jak ovlivní výsledný vzhled obrazu tónované podklady a kdy je dobré tyto efektní styly malby postupy využít.

Získáte také hodně informací o míchání barev, jak dosáhnout barevné harmonie v obraze či jak namalovat pozadí, aby ladilo s ústředním motivem obrazu. Rádi vám poradíme i s prostorovým ztvárněním motivů, s perspektivou lineární, vzdušnou i barevnou, s anatomií, kompozicí a podobně.

Prakticky si vyzkoušíte přípravu sololitových podkladů pro malbu, použití zprůhledňovačů a strukturálních past.

V ateliéru budete mít k dispozici papír,  tužky a akvarelové pastelky k zapisování poznámek a vytvoření skic, latex a sololit do velikosti 50 x 70 cm.  Na první a druhé lekci budete mít k dispozici potřebné pomůcky i akrylové barvy k namalování první vrstvy obrazu – tzv. podmalby. Na další lekce si, prosím, noste vlastní  barvy a štětce, tyto pomůcky nejsou zahrnuty od třetí lekce v ceně kurzu! V ateliéru máte možnost koupit si za výhodnou cenu akrylové barvy na váhu – jen v takovém množství, jaké potřebujete. Rádi vám s výběrem barev, štětců i dalších pomůcek poradíme.

Informace o všech cenách, slevách, náhradách lekcí a podobně naleznete také na tomto odkazu:  CENY LEKCÍ A SLEVY.

Fotky z kurzu naleznete v našem albu: Galerie – Akryl

V případě volby "Jiný kurz nebo lekce" napište název kurzu nebo lekce.
Zadejte počet lekcí, který chcete objednat. Informace o cenách a množstevních slevách naleznete v ceníku.
* V případě volby "jiný kurz" či "jednotlivé lekce", napište prosím konkrétní termín (datum, čas) lekce, kterou chcete navštívit.

Akryl

akryl

V případě volby "Jiný kurz nebo lekce" napište název kurzu nebo lekce.
Zadejte počet lekcí, který chcete objednat. Informace o cenách a množstevních slevách naleznete v ceníku.
* V případě volby "jiný kurz" či "jednotlivé lekce", napište prosím konkrétní termín (datum, čas) lekce, kterou chcete navštívit.