Kurz malby pro začátečníky – deset lekcí

KURZ  MALBY PRO ZAČÁTEČNÍKY – 10 lekcí

Pro informace, kdy můžete nastoupit do kurzu, si můžete napsat na info@viridian.cz.

CENA:   5 900 Kč 

Jedna lekce tohoto kurzu vás vyjde na 590 Kč (= 236 Kč/hodinu) s veškerým výtvarným materiálem v ceně. Lekce trvá 2,5 hodiny (150 minut), pokud se domluvíte s vyučujícím lektorem na delším setrvání v ateliéru, můžete si k lekci připlatit ateliérové hodiny.

V  ceně  kurzu jsou zahrnuty veškeré pomůcky, které jsou na programu kurzu. 
Informace o všech cenách, slevách, náhradách lekcí a podobně naleznete také na tomto odkazu:  CENY LEKCÍ A SLEVY.

BLIŽŠÍ INFORMACE:

Rádi byste tvořili, ale potřebujete vědět, jak na to? Nebo už tvoříte, ale nemáte ve své práci žádný systém?  Pak je právě pro vás ve Viridianu připraven kurz  malby pro začátečníky, během kterého se budete učit, jak pracovat s nejrůznějšími typy barev a pastelů. Bude to pro vás krásná a objevná cesta, na které si můžete vyzkoušet, které postupy, techniky a výtvarné materiály vám nejlépe vyhovují. Skvělou zprávou je, že veškeré potřebné výtvarné materiály budete mít po celou dobu kurzu k dispozici v rámci předplatného, takže si na kurz nemusíte nic nosit ani dokupovat.   

CO SE NA KURZU NAUČÍTE:

v tomto kurzu se budeme věnovat malbě různými barevnými materiály, zaměříme se také na teorii míchání barev podle barevného kruhu a naučíme se míchat barvy tak, aby obraz působil harmonicky.

Prakticky zkusíte práci s nejrůznějšími výtvarnými materiály, dozvíte se, jak pracovat s pastely suchými i olejovými,  s uměleckými pastelkami, akvarelovými pastelkami, barvami temperovými, kvašovými, akvarelovými, akrylovými a s tuší.

Kurz je velmi vhodný i jako příprava na talentové zkoušky na střední či vysoké školy uměleckého směru a na fakulty architektury.