Kurz kresby pastelkami Prismacolor

Pastelky Prismacolor patří v současné době k nejpopulárnějším výtvarným prostředkům a ani ve Viridianu na ně nedáme dopustit. Právě proto nově zařazujeme lekci, na které si můžete práci s pastelkami vyzkoušet a dozvědět se, jak s nimi pracovat. Pro svou práci si můžete vybrat trojrozměrný model nebo obrázek, bude záležet jen na vás, co vám lépe vyhovuje.

Zde jsou informace převzaté ze stránek

„Pastelky Prismacolor Premier jsou v uměleckém prostředí považovány za synonymum té nejvyšší možné kvality. 

Prvotřídní výběr a maximální kvalita surovin a zpracování dává vzniknout ojedinělému uměleckému prostředku s dokonalou sytostí, kryvostí a možností mísení různých barevných odstínů a přechodů. 

Ideální měkkost silného jádra umožňuje, jak velmi sytou barevnou stopu, tak při měkčím přítlaku stínování až do ztracena. 

Silné a nelámavé jádro s netoxickými pigmenty zaručuje velmi dlouhou výdrž.

Pastelky se vyrábí v USA. „

 Na tomto kurzu si nejen vyzkoušíte práci s těmito luxusními pastelkami, dozvíte se i hodně užitečných rad- například, jak pastelky nejvhodněji kombinovat s ostatními technikami. Zapůjčení veškerých potřebných pomůcek a papíry v ceně kurzu!

KDY se můžete na lekci přihlásit? V podstatě kdykoliv během roku, pokud je v ateliéru volné místo. Máte možnost vybrat si ateliér v Hlučíně nebo v Ostravě.  Stačí napsat na info@viridian.cz, společně najdeme čas, který vám bude nejlépe vyhovovat.

CENA za tuto 1 klasickou lekci závisí na celkovém počtu lekcí, které máte předplaceny, pokud si ji kupujete jako samostatnou lekci, je její cena 535 Kč (= 214 Kč/hodinu). Lekce trvá 2,5 hodiny (150 minut), pokud se domluvíte s vyučujícím lektorem na delším setrvání v ateliéru, můžete si ke klasické lekci připlatit ateliérové hodiny.

Informace o všech cenách, slevách, náhradách lekcí a podobně naleznete také na tomto odkazu:  CENY LEKCÍ A SLEVY.

Také si tuto lekci můžete vybrat  jako soukromou lekci nebo rodinnou či teambuildingovou lekci. Vše vám vysvětlíme přímo v ateliéru nebo na telefonním čísle 608777107.

 

V případě volby "Jiný kurz nebo lekce" napište název kurzu nebo lekce.
Zadejte počet lekcí, který chcete objednat. Informace o cenách a množstevních slevách naleznete v ceníku.
* V případě volby "jiný kurz" či "jednotlivé lekce", napište prosím konkrétní termín (datum, čas) lekce, kterou chcete navštívit.