Koncept 23 Kurz kresby a malba suchým pastelem

Suchý pastel je jednou z nejpřímějších a nejpříjemnějších výtvarných technik, které lidstvo kdy vymyslelo. Jeho optické vlastnosti jsou nedostižné obzvláště při kresbě figury či portrétů, stejně jako při zachycení struktury a povrchu. Na této lekci si práci se suchým pastelem vyzkoušíte. Kromě jiného se také dozvíte více o historii kresby pastelem, mistrech pastelu, o možnosti oprav, uchování, mísení odstínů, překrývání, a také  na co si dát pozor. Budeme se také inspirovat světovými díly. Dozvíte se také, jaké jiné výtvarné techniky můžete vhodně se suchým pastelem kombinovat. Po této lekci již budete vědět, jak s pastelem pracovat a pro které vaše motivy je nejvhodnější. Zároveň si z lekce odnesete vlastnoručně vytvořený obrázek. Zapůjčení veškerých potřebných pomůcek a papíry v ceně kurzu!

KDY se můžete na lekci přihlásit? V podstatě kdykoliv během roku, pokud je v ateliéru volné místo. Máte možnost vybrat si ateliér v Hlučíně nebo v Ostravě.  Stačí napsat na info@viridian.cz, společně najdeme čas, který vám bude nejlépe vyhovovat.

CENA za tuto 1 klasickou lekci je 535 Kč (= 246 Kč/hodinu). Lekce trvá 2,5 hodiny (150 minut), pokud se domluvíte s vyučujícím lektorem na delším setrvání v ateliéru, můžete si ke klasické lekci připlatit ateliérové hodiny. Pokud si k lekci přikoupíte další lekce, a budete čerpat minimálně jednu lekci týdně, můžete využít slevy na kurzovném.

Informace o všech cenách, slevách, náhradách lekcí a podobně naleznete také na tomto odkazu:  CENY LEKCÍ A SLEVY.
Také si tuto lekci můžete vybrat  jako soukromou lekci nebo rodinnou či teambuildingovou lekci. Vše vám vysvětlíme přímo v ateliéru nebo na telefonním čísle 608777107.

——————————————————————————————————————-Udělejte první krok do světa umění s námi. Pastel je na to jako stvořený!

Do kurzu se můžete zapojit kdykoliv během roku!

Toužíte se naučit tvořit něčím jednoduchým, ale zároveň dosahovat fantastických výsledků? Pastel je perfektní volbou pro začínající umělce i pokročilé! Díky jeho pestrým barvám a možnosti vytváření různých efektů si domů odnesete krásná díla, na která budete hrdí. I když třeba s tvorbou teprve začínáte 🙂 !

K tvorbě pastelem nepotřebujete ani vodu, ani speciální pracovní plochu. Stačí Vám pastely, papír a prsty. Během kurzu si ukážeme, jak zachytit městskou a venkovskou krajinu a její atmosféru, jak efektně nakreslit květiny i jak pastely použít k realistickým kresbám zvířat. Zvládneme vytváření objemu, zachycení světel, stínů i odlesků a zobrazení povrchů a textur. Naučíme se vrstvit, kombinovat barvy i kreslit propracovaná zvířata a květiny. To vše v klidu a pohodě, krok po kroku.

V našich příjemných ateliérech a pod vedením výborných lektorů to zvládnete i třeba jako úplný začátečník. Na kurzu Vás čeká špičkový pastel Mungyo a vyhlášený papír Canson Mi Teintes. Tak už to neodkládejte a přijďte se s námi od základů naučit technice na pomezí kresby a malby. Stačí se jen přihlásit.

Co s sebou? Vůbec nic 🙂! Veškeré materiály a pomůcky Vám během kurzu poskytneme zdarma.

Na kurz si nepotřebujete nic kupovat. Vše pro Vás připravíme. Vybavení, materiály i pomůcky na Vás budou čekat v ateliérech.

Kurz probíhá jednou týdně. Cena každé lekce je 570,-Kc včetně všech pomůcek a materiálu. Platí se za každou lekci zvlášť.

Do kurzu se můžete zapojit kdykoliv během roku.

Veškeré informace o datumech a hodinách kurzu – jsou níž na stránce!

Přihlásit se můžete dole přes formulář nebo se můžete zeptat na jakékoli otázky na prihlaska@drawplanet.cz

 Už to neodkládejte, přihlaste se hned!

  • Příjemné přátelské prostředí Draw Planet
  • Vše se podaří, i když třeba začínáte úplně od nuly
  • Kurzy probíhají jednou týdně v den a čas, kdy jste začali
  • Veškeré pomůcky špičkové kvality poskytujeme zdarma
  • Milí profesionální lektoři a inspirativní programy
  • Vhodné pro začátečníky! S námi vše zvládnete
  • Na každé lekci Vás čeká nový inspirující program
  • Každá lekce má 3 hodiny
  • Cena lekce je 570 Kč, lekce se platí jednotlivě
  • V přepočtu jen 190 Kč za hodinu fantastické výuky

Na kurz si nepotřebujete nic kupovat. Vše pro Vás připravíme. Vybavení, materiály i pomůcky na Vás budou čekat v ateliérech.

Prohlédněte si práce studentů, i oni u nás začínali s tvorbou. S námi to v klidu zvládnete také!

1-2017-Pastel-1-180
1-2017-Pastel-1-83
1-DSC_0183