Kurz kresby a malby akvarelovými pastelkami

Vyberte si v rozvrhu den a čas, kdy chcete lekci absolvovat a napište nám na email  info@viridian.cz, zda je ve vámi vybraném termínu místo. Pokud se místo v ateliéru uvolní, budeme vám ho rezervovat.

CENA: 535 Kč za jednu lekci. Lekce trvá 2,5 hodiny (150 minut), pokud se domluvíte s vyučujícím lektorem na delším setrvání v ateliéru, můžete si ke klasické lekci připlatit ateliérové hodiny.

Informace o slevách naleznete na tomto odkazu:  CENY LEKCÍ A SLEVY.

 

Už jste někdy zkoušeli malovat akvarelovými pastelkami?

Pokud jste to zatím nestihli, na tomto kurzu se dozvíte, jak s nimi co nejefektivněji pracovat, na jaký papír malovat a podobně.

Akvarelové pastelky jsou velmi vhodné výtvarné médium pro všechny, kdo delší dobu nemalovali a rádi by co nejrychleji přešli od kresby k malbě.

Akvarelové pastelky jsou také velmi praktické, zvláště pro cestování a spontánní kresbu – malbu. Můžete je použít několika způsoby, na sucho, na mokro i v kombinacích.

Na tomto kurzu si nejen vyzkoušíte práci s uměleckými akvarelovými pastelkami, dozvíte se i hodně užitečných rad a jak je nejvhodněji kombinovat s ostatními technikami.

Seznámíme vás také s dalšími typy akvarelových pastelek, monolitů, pastelů a barev, abyste si pro svou práci mohli vybrat ty, které vám nejlépe budou vyhovovat.

Nezapomeňte si vlastní štětce,vhodné pro malbu akvarelem – rádi vám poradíme, které to jsou. Když si je zapomenete, nevadí, půjčíme vám naše. Zapůjčení veškerých potřebných pomůcek a papíry v ceně kurzu!

Také si tuto lekci můžete vybrat  jako soukromou lekci nebo rodinnou či teambuildingovou lekci. Vše vám vysvětlíme přímo v ateliéru nebo na telefonním čísle 608777107.

V případě volby "Jiný kurz nebo lekce" napište název kurzu nebo lekce.
Zadejte počet lekcí, který chcete objednat. Informace o cenách a množstevních slevách naleznete v ceníku.
* V případě volby "jiný kurz" či "jednotlivé lekce", napište prosím konkrétní termín (datum, čas) lekce, kterou chcete navštívit.