Kurz kresby a malby akvarelovými pastelkami

Už jste někdy zkoušeli malovat akvarelovými pastelkami?

Pokud jste to zatím nestihli, na tomto kurzu se dozvíte, jak s nimi co nejefektivněji pracovat, na jaký papír malovat a podobně.

Akvarelové pastelky jsou velmi vhodné výtvarné médium pro všechny, kdo delší dobu nemalovali a rádi by co nejrychleji přešli od kresby k malbě.

Akvarelové pastelky jsou také velmi praktické, zvláště pro cestování a spontánní kresbu – malbu. Můžete je použít několika způsoby, na sucho, na mokro i v kombinacích.

Na tomto kurzu si nejen vyzkoušíte práci s uměleckými akvarelovými pastelkami, dozvíte se i hodně užitečných rad a jak je nejvhodněji kombinovat s ostatními technikami.

Seznámíme vás také s dalšími typy akvarelových pastelek, monolitů, pastelů a barev, abyste si pro svou práci mohli vybrat ty, které vám nejlépe budou vyhovovat.

Nezapomeňte si vlastní štětce,vhodné pro malbu akvarelem – rádi vám poradíme, které to jsou. Když si je zapomenete, nevadí, půjčíme vám naše. Zapůjčení veškerých potřebných pomůcek a papíry v ceně kurzu!

KDY se můžete na lekci přihlásit? Na tuto lekci se můžete přihlásit také  kdykoliv během roku, pokud je v ateliéru volné místo. Máte možnost vybrat si ateliér v Hlučíně nebo v Ostravě.  Stačí napsat na info@viridian.cz, společně najdeme čas, který vám bude nejlépe vyhovovat.

CENA za tuto 1 klasickou lekci závisí na celkovém počtu lekcí, které máte předplaceny, pokud si ji kupujete jako samostatnu lekci, je její cena 535 Kč. Lekce trvá 2,5 hodiny (150 minut), pokud se domluvíte s vyučujícím lektorem na delším setrvání v ateliéru, můžete si ke klasické lekci připlatit ateliérové hodiny.

Informace o všech cenách, slevách, náhradách lekcí a podobně naleznete také na tomto odkazu:  CENY LEKCÍ A SLEVY.
Také si tuto lekci můžete vybrat  jako soukromou lekci nebo rodinnou či teambuildingovou lekci. Vše vám vysvětlíme přímo v ateliéru nebo na telefonním čísle 608777107.

 

V případě volby "Jiný kurz nebo lekce" napište název kurzu nebo lekce.
Zadejte počet lekcí, který chcete objednat. Informace o cenách a množstevních slevách naleznete v ceníku.
* V případě volby "jiný kurz" či "jednotlivé lekce", napište prosím konkrétní termín (datum, čas) lekce, kterou chcete navštívit.