KRESBA ZVÍŘAT

 

V tomto speciálním kurzu se dozvíte, jak si pomoci při kresbě zvířat, ale to nejen pokud máte možnost je vidět, ale i tehdy, když je máte nakreslit zpaměti! Jak je to možné? Je to docela jednoduché:  Nevěříte? Přijďte na kurz anatomie zvířat a uvidíte, že namalovat zvíře není tak těžké, když si uvědomíte, jak funguje jeho kostra a jednotlivé části těla. Upozorňujeme, že tento výklad v jiných knihách o kresbě zvířat nenaleznete!

KDY se můžete na lekci přihlásit? V podstatě kdykoliv během roku, pokud je v ateliéru volné místo. Máte možnost vybrat si ateliér v Hlučíně nebo v Ostravě.  Stačí napsat na info@viridian.cz nebo zavolat na 608 777 107, společně najdeme čas, který vám bude nejlépe vyhovovat.

CENA za tuto 1 klasickou lekci je 535 Kč (= 214 Kč/hodinu). Lekce trvá 2,5 hodiny (150 minut), pokud se domluvíte s vyučujícím lektorem na delším setrvání v ateliéru, můžete si ke klasické lekci připlatit ateliérové hodiny. Pokud si k lekci přikoupíte další lekce, a budete čerpat minimálně jednu lekci týdně, můžete využít slevy na kurzovném.

Informace o všech cenách, slevách, náhradách lekcí a podobně naleznete také na tomto odkazu:  CENY LEKCÍ A SLEVY.
Také si tuto lekci můžete vybrat  jako soukromou lekci nebo rodinnou či teambuildingovou lekci. Vše vám vysvětlíme přímo v ateliéru nebo na telefonním čísle 608777107.

Přihlásit se na kurz