Kresba z fotky

KRESBA Z FOTKY

Cíl kurzu:

Kreslení a malování podle fotografie patří k oblíbeným výtvarným aktivitám. Často se nám stává, že jsme odkázáni pouze na fotografii, pokud si chceme nakreslit někoho blízkého nebo třeba krásnou scénu z dovolené. Pak je tady fotografie tím nejlepším pomocníkem, který nám umožní obraz či obrázek namalovat. Cílem našeho kurzu je pomoci vám zvládnout kresbu podle fotografie tak, abyste byli s výsledkem své práce spokojeni nejen vy, ale i ti, které svým dílem obdarujete. Hlavně u portrétu stačí pár milimetrů nosu navíc a máte nadlouho tichou domácnost.

Obsah kurzu :

Poradíme vám, jak si kresbu z fotografie co nejvíce usnadníte a jak si zajistíte, že vše bude na svém místě a ve správných velikostech. Také se naučíme, jak obrázek podle fotografie zvětšit či zmenšit. Zaměříme se také na způsoby interpretace daného motivu, aby výsledný obrázek vypadal co nejpřirozeněji.

Pomůcky pro účastníky:

Můžete si přinést vlastní fotografii, na kterou se nebudete bát kreslit. Pokud si ji zapomenete, nevadí, máme jich ve Viridianu dostatek.  Zapůjčení potřebných pomůcek a papíry jsou v ceně kurzu.

Termíny:

tomuto tématu se v můžete věnovat na nově zavedených průběžných lekcích, jejichž aktuální termíny naleznete na https://www.viridian.cz/rozvrh-hodin/
Také si tuto lekci můžete vybrat jako soukromou lekci nebo rodinnou či teambuildingovou lekci. Vše vám vysvětlíme přímo v ateliéru nebo na telefonním čísle 608777107.

Cena kurzu:

Aktuální cenu kurzů najdete v našem Ceníku.

Přihlásit se na kurz