Kurz akvarelu dlouhodobý

Na tento kurz se můžete přihlásit kdykoliv během roku, pokud je v ateliéru volné místo. Můžete si zvolit pravidelnou i nepravidelnou docházku.

Napište nám na info@viridian.cz nebo zavolejte na 608 777 107, společně najdeme čas, který vám bude nejlépe vyhovovat. 

Dobu, kdy je ateliér otevřen,  naleznete v  ROZVRHU.

Cena max. 535 za jednu lekci ( 2,5 hodin = 150 minut) včetně veškerých pomůcek!

Informace o slevách :  CENY LEKCÍ A SLEVY.

 

VÍCE O KURZU:

V ateliéru Viridian se můžete malbě akvarelem věnovat opravdu intenzívně.

Akvarel bývá považován za nejtěžší barevnou techniku. Umělecký akvarel má  jasně daná pravidla, která bychom měli znát a dodržovat, pokud naše obrázky nemají vypadat těžkopádně a fádně.

Pokud se chcete akvarel naučit, je potřeba mu věnovat více času. Akvarelová malba je  docela náročná disciplína, která vyžaduje cvik.

Sestavíme vám váš osobní plán, abyste se mohli krok za krokem, vlastním tempem, v akvarelové malbě zdokonalovat. Systematickým tréninkem získáte postřeh pro zvládání častých situací, kdy se barvy rozpíjejí rychleji, než jste původně měli v plánu. Je to právě voda, která propůjčuje akvarelu jeho nedostižnou lehkost a průsvitnost, ale která zároveň funguje přesně podle rčení „dobrý sluha, ale zlý pán“.

V ateliéru vám povíme o všem, co potřebujete vědět, aby se vám malba akvarelem dařila. Budeme se snažit vás také motivovat co nejvíce k vlastní tvorbě a autorskému výrazu. Dozvíte se hodně i o komponování obrazu, míchání originálních odstínů a spoustu dalších důležitých informací. Věříme, že vás díky tomuto dlouhodobému kurzu začne akvarel opravdu bavit a že se vám podaří namalovat hodně hezkých děl.

 Zapůjčení veškerých potřebných pomůcek a papíry v ceně kurzu!

 

Obsah kurzu :

na tomto kurzu se budete postupně seznamovat se základy akvarelové malby, včetně důležitých teoretických informací (jako např. teorie barevného kruhu, napínání papíru, výběru vhodných pomůcek apod.).

Teoretická výuka bude doprovázet praktický nácvik akvarelových technik, vyzkoušíte si také krásné kombinované techniky, jejichž základem je akvarelová malba.

Budete se učit např. lazurovací techniku, techniku mokrým do mokrého, vykrývací techniky, falešnou suchou jehlu, kolorovanou techniku a jiné.

Dozvíte se, jak namíchat obtížné odstíny (tělové a zelené), jak pomoci barev vytvořit iluzi prostoru, jak komponovat obraz a podobně.

V rámci kurzu si vyzkoušíte také skicování akvarelem, malbu podle 3D objektů, abstraktní malbu a jiné.

Tento kurz je velmi vhodný i jako příprava na talentové zkoušky na střední či vysoké školy uměleckého směru a na fakulty architektury.

V případě volby "Jiný kurz nebo lekce" napište název kurzu nebo lekce.
Zadejte počet lekcí, který chcete objednat. Informace o cenách a množstevních slevách naleznete v ceníku.
* V případě volby "jiný kurz" či "jednotlivé lekce", napište prosím konkrétní termín (datum, čas) lekce, kterou chcete navštívit.