Kurz základů malby akrylovými barvami

 

Akrylové barvy mají spoustu předností – kromě  jiného je to krátká doba zasychání, vysoká krycí schopnost, snadné ředění a zdravotní nezávadnost.  Často si nám noví návštěvníci kurzů stěžují, že nemají dobré zkušenosti s malbou akrylovými barvami, nejvíce jim většinou vadí, že jim barvy schnou velmi rychle a nestihnou  s nimi stínovat nebo namalovat plynulé přechody. To je právě ale jen tehdy, když nevíme, jak s barvami pracovat.

Pokud malujeme kvalitními akrylovými barvami a víme, jak při malbě správně postupovat, můžeme hravě dosáhnout i skvělých optických efektů, srovnatelných s olejomalbou.

Na kurzu bude vše připraveno pro vaše tvoření tímto poměrně mladým, a tudíž i velmi moderním, malířským médiem.

Na našem kurzu budete mít k dispozici mistrovské akrylové barvy, naučíte se používat různá média do akrylových barev a vyzkoušíte si v praxi, jak fungují. Zjistíte, které přípravky pro malbu akrylem vám pomohou překonat počáteční nesnáze. Odměnou vám budou vlastnoručně namalované obrázky, které budou k nerozeznání od olejomalby. 

Zapůjčení  potřebných pomůcek, akrylových barev a speciálních podložek v ceně kurzu! Nezapomeňte si vlastní štětce, nesmí to být ale štětce sobolí, ty byste si zničili. Akryl totiž ve štětci velmi rychle zasychá. Naučíme vás, jak zabránit zničení štětců a jak je správně vymýt, abyste z nich po chvilce malování neměli tvrdý klacík.

 

Informace o  slevách, náhradách lekcí a podobně naleznete také na tomto odkazu:  CENY LEKCÍ A SLEVY.

Také si tento kurz můžete vybrat  jako soukromou lekci nebo rodinnou či teambuildingovou lekci. Vše vám vysvětlíme přímo v ateliéru nebo na telefonním čísle 608777107.

V případě volby "Jiný kurz nebo lekce" napište název kurzu nebo lekce.
Zadejte počet lekcí, který chcete objednat. Informace o cenách a množstevních slevách naleznete v ceníku.
* V případě volby "jiný kurz" či "jednotlivé lekce", napište prosím konkrétní termín (datum, čas) lekce, kterou chcete navštívit.