Kurz základů malby akrylovými barvami

 

Tento kurz vás  seznámí s úplnými základy malby akrylovými barvami!

Akrylové barvy mají spoustu předností – kromě  jiného je to krátká doba zasychání, vysoká krycí schopnost, snadné ředění a zdravotní nezávadnost.  Často si nám noví návštěvníci kurzů stěžují, že nemají dobré zkušenosti s malbou akrylovými barvami, nejvíce jim většinou vadí, že jim barvy schnou velmi rychle a nestihnou  s nimi stínovat nebo namalovat plynulé přechody. To je právě ale jen tehdy, když nevíme, jak s barvami pracovat.

Pokud malujeme kvalitními akrylovými barvami a víme, jak při malbě správně postupovat, můžeme hravě dosáhnout i skvělých optických efektů, srovnatelných s olejomalbou.

Na kurzu bude vše připraveno pro vaše tvoření tímto poměrně mladým, a tudíž i velmi moderním, malířským médiem.

Na našem kurzu budete mít k dispozici mistrovské akrylové barvy, naučíte se používat různá média do akrylových barev a vyzkoušíte si v praxi, jak fungují. Zjistíte, které přípravky pro malbu akrylem vám pomohou překonat počáteční nesnáze. Odměnou vám budou vlastnoručně namalované obrázky, které budou k nerozeznání od olejomalby. 

Zapůjčení  potřebných pomůcek, akrylových barev a speciálních podložek v ceně kurzu! Nezapomeňte si vlastní štětce, nesmí to být ale štětce sobolí, ty byste si zničili. Akryl totiž ve štětci velmi rychle zasychá. Naučíme vás, jak zabránit zničení štětců a jak je správně vymýt, abyste z nich po chvilce malování neměli tvrdý klacík.

CENA za tento kurz závisí na celkovém počtu lekcí, které máte předplaceny, pokud si kurz kupujete jako samostatný kurz, je jeho cena 1070 Kč (= 214 Kč/hodinu). Kurz se skládá ze dvou lekcí, každá lekce trvá 2,5 hodiny (150 minut).

 

Informace o všech cenách, slevách, náhradách lekcí a podobně naleznete také na tomto odkazu:  CENY LEKCÍ A SLEVY.
Také si tuto lekci můžete vybrat  jako soukromou lekci nebo rodinnou či teambuildingovou lekci. Vše vám vysvětlíme přímo v ateliéru nebo na telefonním čísle 608777107.
V případě volby "Jiný kurz nebo lekce" napište název kurzu nebo lekce.
Zadejte počet lekcí, který chcete objednat. Informace o cenách a množstevních slevách naleznete v ceníku.
* V případě volby "jiný kurz" či "jednotlivé lekce", napište prosím konkrétní termín (datum, čas) lekce, kterou chcete navštívit.