Kurz kresby pro začátečníky – 10 lekcí

 KURZ KRESBY  PRO ZAČÁTEČNÍKY – 10 LEKCÍ

Pro informace, kdy můžete nastoupit do kurzu, nám, prosím, napište na info@viridian.cz.

CENA: 5 100 Kč   za 10 lekcí. 

Jedna lekce tohoto kurzu vás vyjde na 510 Kč (=204 Kč/hodinu) s veškerým výtvarným materiálem v ceně. Lekce trvá 2,5 hodiny (150 minut), pokud se domluvíte s vyučujícím lektorem na delším setrvání v ateliéru, můžete si k lekci připlatit ateliérové hodiny.

V  ceně  kurzu jsou zahrnuty veškeré pomůcky, které jsou na programu kurzu. Pokud chcete používat kvašové, akrylové nebo jiné barevné výtvarné materiály mimo program kurzu, můžete si připlatit paušální poplatek 80 Kč za každou lekci, na které budete tyto barvy používat,  případně si dokoupit akrylové barvy na váhu přímo v ateliéru.
Informace o všech cenách, slevách, náhradách lekcí a podobně naleznete také na tomto odkazu:  CENY LEKCÍ A SLEVY.

CO SE NA KURZU NAUČÍTE:

Postupně a krok za krokem si budeme osvojovat základy kresby , o které se pak můžete opřít i při veškeré své další tvorbě. Naučíte se správně poměřovat, přenášet směry, proporce, pomáhat si v kresbě nejrůznějšími praktickými vychytávkami.

Naučíte se, jak správně umístit kreslený objekt ve formátu a také jak velký ho nakreslit či namalovat, aby výsledný obraz působil harmonicky.

Budete se věnovat perspektivě, abyste si ji řádně osvojili a mohli ji používat v kresbě kteréhokoliv prostorového objektu včetně lidské tváře či těla.

Můžete si zvolit, zda se budete chtít zaměřit na kresbu zátiší, nebo na nácvik kresby portrétu a figury. Prakticky si zkusíte práci s nejrůznějšími kresebnými materiály.

Kurz je velmi vhodný i jako příprava na talentové zkoušky na střední či vysoké školy uměleckého směru a na fakulty architektury.