Kurz kresby hard pastelem

 

Vyberte si v rozvrhu den a čas, kdy chcete lekci absolvovat a napište nám na email  info@viridian.cz, zda je ve vámi vybraném termínu místo. Pokud se místo v ateliéru uvolní, budeme vám ho rezervovat.

CENA: 535 Kč za jednu lekci. Lekce trvá 2,5 hodiny (150 minut), pokud se domluvíte s vyučujícím lektorem na delším setrvání v ateliéru, můžete si ke klasické lekci připlatit ateliérové hodiny.

Informace o slevách naleznete na tomto odkazu:  CENY LEKCÍ A SLEVY.

Hard pastel rádi používají výtvarníci, kteří jsou zvyklí tvořit spontánně. Je nesmírně praktický pro rychlé skicování i precizní vypracování motivu. Díky své dobré skladovatelnosti a minimálním nárokům na prostor je skvělou výbavou na cesty. Jeho intenzívní a zářivé barvy vyniknou na světlém i barevném podlkladu, dá se kombinovat i s jinými technikami.

 

Na této lekci si můžete vyzkoušet, jak se s hard pastely pracuje, dozvíte se, které motivy jsou pro tento výtvarný materiál nejvhodnější a jak můžete případně hard pastel kombinovat s jinými výtvarnými materiály.

Pro práci můžete používat předlohu (obrázek nebo fotografii), nebo malovat podle trojrozměrného modelu.

 

 Zapůjčení veškerých potřebných pomůcek a papíry v ceně kurzu!

 

 

V případě volby "Jiný kurz nebo lekce" napište název kurzu nebo lekce.
Zadejte počet lekcí, který chcete objednat. Informace o cenách a množstevních slevách naleznete v ceníku.
* V případě volby "jiný kurz" či "jednotlivé lekce", napište prosím konkrétní termín (datum, čas) lekce, kterou chcete navštívit.