Ateliérové hodiny a prodloužená výuka ve Viridianu

CO JSOU ATELIÉROVÉ HODINY? Ateliérové hodiny rádi využívají ti posluchači, kteří nemohou navštěvovat kurzy Viridianu pravidelně, nebo chtějí tvořit v ateliéru déle, než je délka klasické lekce (která trvá 2,5 hodiny = 150 minut). Mají zájem o tzv. prodlouženou nebo nepravidelnou výuku.

O prodlouženou výuku se jedná tehdy, když překročíte dobu klasické lekce, v( jste v ateliéru déle než 2,5 hodiny) , v tom případě je váš pobyt v ateliéru přepočten na ateliérové hodiny.
Jedna ateliérová hodina (značíme AH) trvá 60 minut. 

Jak se přihlásit na prodlouženou nebo nepravidelnou výuku?

Napište nám na info@viridian.cz  termín a dobu, kdy chcete v ateliéru tvořit. Dostanete vyrozumění, zda je ve vámi vybranou dobu v ateliéru volné místo. Pokud místo v ateliéru bude volné, dostanete podklady k platbě. Když bude vaše platba připsána na účet Viridianu, dostanete potvrzení o rezervaci místa v ateliéru ve vámi zvoleném termínu a čase.
Můžete si předplatit více ateliérových hodin najednou za zvýhodněnou cenu, ateliérové hodiny se vám z balíčku předplacených ateliérových hodin  budou postupně odečítat.
– Čas příchodu a odchodu do ateliéru je zaznamenáván do denní evidence a podle této evidence a podle doby, kterou jste si zarezervovali emailem, se vám budou ateliérové hodiny odečítat.
Pravidla:
– Doba, po kterou si zarezervujete ateliér, je závazná. Pokud máte zarezervován například dlouhodobý kurz od 15:00 do 17:30, je vám započítávána tato doba rezervace, protože v tuto dobu je místo v kurzu drženo pro vás!
– Pokud přijedete do ateliéru později,  počítá se doba od začátku vaší rezervace.
– Pokud budete odcházet dříve, počítá  doba do konce vaší rezervace.
– Pokud budete chtít do ateliéru přijít dříve, než začíná vámi rezervovaná doba,  započítává se i doba před vaší rezervací.
– V případě, že si budete chtít pobyt v ateliéru prodloužit nad dobu rezervace, a v ateliéru bude místo, bude se vám počítat doba až do vašeho odchodu z ateliéru.

CENY ZA ATELIÉROVÉ HODINY (AH) A PRODLOUŽENOU VÝUKU

Cena se vypočte podle počtu hodin = ateliérových hodin, které si předem zarezervujete, případně které v ateliéru strávíte navíc (pokud si protáhnete délku klasické lekce).

1 AH :  214 Kč = 60 minut

Zvýhodněné ceny při nákupu většího počtu AH:

od 25 AH stojí jedna AH   204 Kč 

od 45 AH stojí jedna AH   192 Kč  

 

Předplatné je nutné vyčerpat vždy v daném školním roce, kterého se týká, není možné převádět předplatné na období prázdnin nebo dalšího školního roku!

Příplatky za ateliérové hodiny, pokud již máte zaplaceny lekce v daném školním roce a chcete si je prodloužit:

při zaplacených      1-9 lekcích          připlácíte  214 Kč za 1 AH

při zaplacených    10-17 lekcích        připlácíte 204 Kč za 1 AH
při zaplacených    18-35 lekcích       připlácíte 192 Kč za 1 AH
při zaplacených   36 a více lekcích  připlácíte  184 Kč za 1 AH
V  ceně  ateliérových hodin jsou zahrnuty veškeré pomůcky, které jsou na předem domluveném programu kurzu.  Pokud chcete používat kvašové, akrylové nebo olejové barvy mimo program kurzu, je potřeba si nosit barvy vlastní.