akryl

KURZ MALOVÁNÍ AKRYLEM

Cíl kurzu:

Cílem kurzu malby akrylovými barvami je poradit vám, jak malovat s těmito moderními, přizpůsobivými a téměř univerzálními barvami, které se opticky téměř blíží barvám olejovým. Na rozdíl od oleje jsou ale bez zápachu a ředí se vodou, jsou tedy v podstatě zdravotně nezávadné a dá se s nimi malovat i doma. I proto jejich obliba mezi malíři narůstá každým dnem.

Obsah kurzu :

Kurz je úzce specializován na techniku malby akrylem. Nabídka lekcí, které s malbou akrylem souvisejí, je zaměřena na teorii barevného kruhu, míchání barev, stínování a podobně.

Pomůcky pro účastníky:

V ceně kurzu jsou pomůcky potřebné k osvojení probíraných technik. Seznam pomůcek najdete zde.

Termíny:

Najdete u jednotlivých lekcí podle rozpisu níže.

Cena kurzu:

Aktuální cenu kurzů najdete v našem Ceníku.

 

Fotky z kurzu naleznete v našem albu: Galerie – Akryl

Přihlásit se na kurz

Obsah lekcí:

Pro více informací o lekci klikněte na konkrétní lekci.

33 Malování akrylem pro začátečníky I.

34 Malování akrylem pro začátečníky II.

 

Určitě byste předtím, než se začnete učit malovat akrylovými barvami, měli vědět, jak míchat barvy, jak stínovat barvami a podobně – tedy nejlépe absolvovat tyto lekce:

Kurz míchání barev pro začátečníky

Stínování barvami pro začátečníky

A samozřejmě, pokud chcete umět dobře malovat, měli byste umět nejdříve i dobře kreslit – podívejte se do nabídky kurzů KRESBA A MALBA PRO ZAČÁTEČNÍKY, zda by se vám některá z lekcí nehodila. V kurzech KRESBY A MALBY PRO POKROČILÉ zase najdete lekce, na kterých se můžete naučit malovat konkrétní věci, jako například portrét, akt, krajinu a podobně.

Přihlásit se na kurz